![](https://www.tededirne.k12.tr/wp-content/uploads/2020/09/OKULUM_TEMIZ_HEADER.jpg)
TED Edirne Koleji “Okulum Temiz” Belgesi Alan Edirne’deki İlk Okul Oldu
24 Eylül 2020![](https://www.tededirne.k12.tr/wp-content/uploads/2020/10/konser_header.jpg)
TED Edirne Koleji Müzisyen ve Bağlama Sanatçısı Cengiz Özkan’ı Ağırlayacak
2 Ekim 2020![](https://www.tededirne.k12.tr/wp-content/uploads/2020/10/doruk_header.jpg)
TED Edirne Koleji 6. sınıf öğrencilerinden Doruk Recep Pala, Türkiye Tenis Federasyonu tarafından düzenlenen 12 Yaş Tenis Turnuvasında Erkekler Birinci Grup Türkiye İkincisi oldu.
24-27 Eylül tarihleri arasında Çanakkale’de düzenlenen Türkiye Tenis Federasyonu 12 Yaş Tenis Turnuvasında rakiplerini eleyerek finale kadar gelen Doruk Recep Pala, turnuvayı Erkekler Birinci Grup Türkiye İkincisi olarak tamamladı.